Gabiony / System pustaków DREWBET

tel. [32] 289-82-19   tel/fax. [32] 289-79-07Gabiony / System pustaków DREWBET
Naszą ofertę rozszerzyliśmy o wykonawstwo gabionów tj. ocynkowanych koszy z drutu i ceownika wypełnionych kamieniami ozdobnymi, bryłami szklanymi lub innym materiałem. Innym proponowanym rozwiązaniem może być system ogrodzeniowy z pustaków łupanych DREWBET.

Obejmuje on szeroka gamę kolorystyczną i wymiarową, którą można dopasować do każdej posesji. Te dwa nowe systemy można połączyć z nowoczesnymi wypełnieniami ogrodzeniowymi wykorzystującymi profile zamknięte, siatki krepowane, blachy perforowane, oraz deski kompozytowe.

Zapraszamy do oglądania galerii wykonanych przez nas bram, ogrodzeń, krat, balustrad, konstrukcji schodowych i balkonowych.

Obecnie firma ma w ofercie szerokie spektrum wyrobów, począwszy od przęseł ogrodzeniowych, bram, furtek, krat po konstrukcje schodowe, balkonowe i balustrady wewnętrzne i zewnętrzne oraz mostowe z zabezpieczeniami przeciwporażeniowymi nad trakcją elektryczną. W ofercie mamy także wykonywanie i montaż drobnych konstrukcji stalowych - podkonstrukcje pod okna i drzwi w halach przemysłowych, wygrodzenia magazynów celnych, schody ewakuacyjne, poręcze itp. Carporty i altany ogrodowe ozdobne stanowią uzupełnienie oferty firmowej, obecnie wprowadzamy na rynek altany śmietnikowe stosowane w budownictwie wielorodzinnym.

tel.   +48  32   289 82 19
fax.   +48  32   289 79 07

41-922 Radzionków,  ul. Strzelców Bytomskich 100

Dolibóg

Eugeniusz Dolibóg

tel. kom.    +48   502 534 774
e-mail:    dolibog@dolibog.com.pl

Stronę najlepiej oglądać z otwartymi oczami, na ekranie o proporcjach 16/10. Więcej zobaczysz przy wyższych rozdzielczościach.

© Dolibog.com.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone. Zaprojektowane przez eYee.
Witryna jest własnością firmy Dolibóg. Wszystkie przedstawione tutaj informacje mają charakter ogólny.

2015 eYee - Projekt, HTML, CSS